Biz Kimiz?

Başaranlar Orman Ürünleri 2006 yılında İstanbul’da kurulmuş olup kısa süre içerisinde 5000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 15. 000 m2 üretim - fırınlama tesisini ve İkitelli şubesini faaliyete geçirmiştir.

Şirketimizin makine parkurunda, 3 adet profil makinası, 1adet opti – cut ve dikey lamine presi mevcuttur.Üretim tesisimiz bunlara ilave9 adet konvansiyonel kurutma fırını 2 adet vakum kurutma fırını olmak üzere aylık 1.100 m3 fırınlama kapasitesine sahiptir.

Kamerun Douala şehrindeki kereste işleme ve depolama alanlarında keresteler tasnif edilerek Yalova daki fabrikamıza gönderilmektedir.

Iroko, Sapelli, Ayous (Abache), Wenge, Frake,Bubinga ( Gül ), Amerikan Meşe, Movingui, Thermowood Çam,Thermowood Iroko, Thermowood Ayous kullandığımız belli başlı kereste çeşitlerimizdir.

Esnek ve hızlı üretim kapasitesine sahip olan firmamız ham kereste üretim ve fırınlamanın yanısıra siparişe göre cephe kaplama ürünleri, havuz ve yürüyüş yolları için deck, bahçe mobilyaları, lambri – rabıta sauna ahşapları, lamine kirişler, tarihi eser restorasyonları için özel ölçülerde kereste, gibi ürünler üretmektedir.

Başaranlar Orman Ürünleri olarak hedefimiz; geçmişin tecrübesiyle geleceğin teknolojisini birleştirmek ve bu sektörde en kaliteli üretimi sağlayabilmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette sıfır hata ile daima kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşterilerini doğru yönlendiren örnek bir kuruluş olmak.

Sadece hizmet kalitemizle değil, iş sağlığı ve güvenliğini gözeten çalışma ortamımız ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki potansiyel etkilerini göz önünde bulunduran, çevre duyarlılığımız ile de sektörümüze öncülük yapmak.

Misyonumuz

Yenilikçi yaklaşımlarımızda müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak, uzun vadeli bağlılıklarını artırmak.

Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içersinde hedeflerine ulaşarak, sürekli gelişip büyümeyi sağlama.